Надхнення прийде в понеділок!

header1.jpg

Для чого потрібен WEB-сайт?

    • Для розширення клієнтури та інформування про Ваші послуги і товари інтернет-аудиторії.

Інтернет-аудитория зростає з кожним днем. Для багатьох стає більш зручно, не виходячи з дому чи офісу, ознайомлюватися з товарами і послугами підприємств. Багато організацій та фізичних осіб здійснюють оптові та роздрібні покупки через інтернет. Навіть наявність простої персональної сторінки в інтернеті (у вигляді сайту-візитки) може значно підвищити престиж підприємства та збут товарів чи послуг.

  • Перевагою WEB-сайту також є те, що він дозволяє у короткий термін проінформувати про свій товар чи послугу на рівні району, області, країни і навіть за кордоном.

На Вашому сайті, за бажанням, може бути розміщена Книга відгуків, де покупці та клієнти зможуть залишити свої враження, пропозиції чи подяку. Вам така інформація може допомогти дізнатися, як на Ваші товари чи послуги реагують споживачі, для своєї користі проаналізувати таку інформацію і, якщо необхідно здійснювати зміни.

  • На сайті можна ставити Вакансії вашого підприємства і продивлятися анкети бажаючих у Вас працювати. Це спрощує роботу з пошуку кадрів.
  • За допомогою статистики відвідування Вашого сайту Ви зможете бачити скільки людей цікавляться вашим підприємством, товарами чи послугами.
  • Коли Ваш сайт стане відомим і матиме велику кількість відвідувачів, бажаючі зможуть розміщувати у Вас на сайті свої рекламні блоки. Для вас це нехай невелике, але стабільне грошове надходження.

Цей опис може бути дуже об’ємним, так як насправді, інтернет-сайт придає безліч переваг його володару в діловому житті сучасності.